4. července 2021

Dobrodružná hra

Kvapem se blíží velké prázdniny a zabavit děti nebude úplně jednoduché. My jsme však připraveni! A myslíme i na vás. Ve Smetanových sadech čeká hra plná zábavy, luštění a zajímavých informací. Spojíte příjemné s užitečným: projdete se v malebném prostředí, zapojíte mozkové závity a vaše děti se dozví spoustu novinek (a kdo ví, možná nejen ony).

Zastavte se za námi jedno odpoledne nebo dopoledne, určitě nepřijdete zkrátka. Sedm tabulí vás zaručeně vtáhne do děje. Dozvíte se zajímavosti, o kterých jste předtím neměli ani potuchy A pokud dorazíte do cíle ( o čemž nepochybujeme), čeká vás zasloužená odměna.

Jaká jsou pravidla hry?

🔵 Startujete u 1. tabule, kterou najdete přímo u nás, u Regionálního informačního centra (Wolkerova 37/1, Výstaviště Flora).

🔵 Každá tabule vám zadá jeden úkol a zeptá se vás na jednu otázku.

🔵 Na papír nebo do mobilu si zaznamenáte odpověď.

🔵 Každá cedule vás navede, kam dál. Ale POZOR! Jde jen o nápovědu, hledat budete muset sami.

🔵 Splnili jste všech 7 stanovišť? Gratulujeme! Přijďte si k nám pro zaslouženou odměnu!

 

Vidíte? Je to snadné. Pokud se vám nebude chtít po svých, můžete si u nás půjčit koloběžku. Park tak profrčíte jedna dvě. Těšíme se na vás!

 

ADRESA A KONTAKT

Regionální informační centrum Olomouc
Výstaviště Flora Olomouc
Wolkerova 37/17
Olomouc 77900

Web: ricolomouc.cz
Email: info@ricolomouc.cz
Tel: +420 725 938 117

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací