Půjčovna

Regionální informační centrum Olomouc leží prakticky na trase Moravské stezky. Chceme návštěvníkům olomouckých Smetanových sadů ukázat krásu přirozeného pohybu. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější jsou místa, kam jste se dopravili pomocí vlastní energie. Dnes už nejen na kole, ale také na koloběžkách, elektrokolech nebo inline bruslích.

Ostatně na trase Moravské stezky v Hanušovicích sídlí i výrobna známých koloběžek. Postupně jejich koloběžky prošly zásadním konstrukčním vývojem a modely koloběžek jsou dnes určené nejen dětem, ale i dospělým a náročné sportovní veřejnosti.

Jejich koloběžky jsou dokonce vhodným dopravním prostředkem i pro seniory se sníženou pohyblivostí. V nabídce má Kostka i koloběžky skládací, elektrické nebo dokonce pro jízdu se psem. (podrobnosti zde: www.kolobka.cz)

Je tedy logické, že v našem R.I.C. centru Olomouc prezentujeme právě koloběžky tohoto moravského výrobce. Můžete si jejich modely zapůjčit a vyzkoušet a třeba vás pohodová jízda, kdy se zapojují svaly v celém těle, nadchne a koloběžku si na jízdu po našich stezkách pořídíte.

Vyzkoušet si můžete i další speciální typy koloběžek, dětská odrážedla a sportovní nářadí jako třeba Speedbal, Pickleball či létající talíře. Přijďte si vyzkoušet třeba speciální tříkolovou koloběžku, kterou ženete dopředu rotačním pohybem boků. Při jízdě zapojujete všechny svaly těla, a tudíž napomáháte zesílení a redukci tuku.

Ceník půjčovného

Dospělá koloběžka

100 - 300 kč / hodina

Speciální přibližovadla

100 kč / hodina

Dětské odrážedlo

60 kč / hodina

Sportovní vybavení

60 - 150 kč / hodina

Provozní řád půjčovny

Stáhnout provozní řád

PDF, 54.3 kb