1. 6. 2022 - 31. 3. 2023

Máme za sebou těžké roky, kdy byly omezeny služby a společnost žila v nejistotě. To bylo i důvodem, že naše naplánovaná letní soutěž na podporu regionu okolo řeky Bečva, se spouští až teď. Prvního června 2022 tedy zahajujeme!

Soutěž Rozhýbejme Bečvu vznikla za účelem podpory regionu okolo řeky Bečvy. Lidé mohou za své každodenní nákupy zboží a služeb získávat samolepky do hrací karty, která pak bude slosována. První cenou je auto, druhou elektrokolo a třetí elektrokoloběžka. Zapojit se ale mohou i turisté, kteří v regionu tráví svou dovolenou nebo projíždí po Cyklostezce Bečva.

Hrací kartu si můžete vyzvednou u partnerů soutěže nebo si ji stáhněte a vytiskněte na webu Cyklostezky Bečva. Postupně budou karty dostupné i na některých infocentrech v jednotlivých městech okolo Bečvy.

Partnery jsou místní obchodníci a provozovatelé služeb. Budeme vás na ně po celou dobu trvání soutěže upozorňovat a budeme k nim posílat i cyklisty z Cyklostezky Bečva. Až kartu zaplníte samolepkami (jedna má hodnotu nákupu 300 Kč), pošlete ji na adresu uvedenou v pravidlech soutěže. Přiložíte k ní i jednotlivé pokladní doklady o provedených nákupech. Podrobnosti najdete v pravidlech soutěže.

Věříme, že využijete možnosti podpořit místní obchodníky a společně s námi tak podpoříte aktivně krásný region okolo Bečvy.

ADRESA A KONTAKT

Termín akce: 1. 6. 2022 – 31. 3. 2023

Web: Web Cyklostezky Bečva

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací